programů celkem
programů v HD kvalitě
Doplňkové služby:
 • Funkce Archív a Pauza
 • Přetáčení až 7 dní zpět s možností rozšířit až na 14 dní
 • Nahrávání až 5 hodin záznamu, uložení 14 dní
 • Set Top Box – Prodej dle aktuálního ceníku nebo pronájem za 69 Kč/měsíčně (pronájem je podmíněn vratnou zálohou 1000,- Kč)
 • Aplikace v Samsung Tizen a Android TV (službu je možné přikoupit k balíčku za 25,- Kč/měsíčně)
 • Sledování v mobilu, tabletu a PC (službu je možné přikoupit k balíčku za 25,- Kč/měsíčně)
NÁZEV LOGO KATEGORIE HD/SD POPIS
3sat HDLogoVeřejnoprávníHDNěmecký veřejný televizní kanál bez reklam zaměřený na kulturu.
A11LogoRegionálníSDRegionální a lokální tv zpravodajství s propagací turisticky atraktivních míst a akcí v jednotlivých oblastech ČR. V současné době spolupracuje s více než stovkou lokálních, regionálních a internetových televizí.
Akvárium HDLogoSoukromáHD
Al Jazeera HDLogoZpravodajskáHDKatarská zpravodajská stanice v angličtině.
Alšovka malá sjezdovkaLogoSoukromáHD
Alšovka panoramaLogoSoukromáHD
Alšovka velká sjezdovkaLogoSoukromáHD
Animal Planet HDLogoDokumentárníHDAmerický dokumentární kanál vysílající vlastní produkci o divokých zvířatech, domácích mazlíčcích, veterinářích a podobně.
Arena 2 HDLogoSportovníHDOblíbené sportovní pořady a události. MotorSport (NASCAR Xfinity), FOTBAL (anglická 2. liga Sky Bet Championship, portugalská Premiera Liga, nizozemská Eredivisie, Rakouská fotbalová Bundesliga, švýcarská Super League a čísnká Chinese Super League).
Arte HDLogoVeřejnoprávníHDVeřejný francouzsko-německý televizní kanál v oblasti kultury a umění.
Automotor Sport HDLogoSportovníHDProgram pro motoristy - novinky, recenze, zajímavosti ze motorového světa včetně motoristického sportu.
Barrandov HDLogoSoukromáHDZpravodajství, filmy i pořady pro děti. Rozsáhlá filmová knihovna a bohatý archiv. Základ programu budou tvořit dokumenty, interaktivní servisní pořady a filmy, se zaměřením hlavně na česko-slovenskou televizní tvorbu.
Barrandov Krimi HDLogoFilmovýHDDětský a dokumentární program. Vlastní tvorbu TV Barrandov, dále zábavné zahraniční pořady a večer se zaměřuje na dokumentární tvorbu.
BBC News HDLogoZpravodajskáHDBritská zpravodajská stanice. Vysílá zprávy, dokumenty, životní styl a rozhovory.
Bloomberg EuropeLogoZpravodajskáSDBurzovní zpravodajství v angličtině.
CNNLogoZpravodajskáSDAmerický zpravodajský kanál.
CNN Prima News HDLogoZpravodajskáHDDomácí a mezinárodní zpravodajství zajištěné rozsáhlou síti reportérů CNN po celém světě. Diváci tak získají aktuální informace v reálném čase z míst, kam se většina ostatních redakcí dostane jen obtížně, s odstupem anebo vůbec.
ČT 😀 (Déčko) / ČT Art HDLogoKulturaHDKulturní program české veřejnoprávní TV - vysílá bez reklam.
ČT1 HDLogoVeřejnoprávníHDPrvní program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT1 JM HDLogoVeřejnoprávníHD
ČT1 JZC HDLogoVeřejnoprávníHD
ČT1 SM HDLogoVeřejnoprávníHDPrvní program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT1 SVC HDLogoVeřejnoprávníHD
ČT2 HDLogoVeřejnoprávníHDDruhý program české veřejnoprávní TV v HD rozlišení orientován na kulturu, vzdělávání, dokumenty a na pořady zaměřené na přírodu, historii a vědu.
ČT24 HDLogoZpravodajskáHDZpravodajský program české veřejnoprávní TV. Vysílá 24 hodin denně zprávy a publicistiku. Mezi 6:00 a 0:00 vysílá stanice každou půlhodinu až hodinu zpravodajskou relaci.
ČT3 HDLogoVeřejnoprávníHDVeřejnoprávní kanál vysílá výběr ze zlatého televizního fondu ČT, tematické magazíny i základní informační servis spojený nyní s COVID-19.
ČT4 Sport HDLogoSportovníHDČtvrtý program české veřejnoprávní TV orientován na sport v HD rozlišení.
DELUXE RapLogoHudebníSDHudební kanál. Od trapu po rap, z berlínských dvorků nebo pod palmami v LA zde najdete ty nejstabilnější rytmy 24/7. Hity, tipy a klasika. Kanál, který umí rapovat.
DKSLogoSoukromáHD
DvojkaLogoVeřejnoprávníHDBohatší nabídka dokumentárně publicistických pořadů, zpravodajství a důležitých sportovních přenosů, ale naleznete zde i zábavné pořady, seriály a filmy.
EbS HDLogoZpravodajskáHDPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.
EbS+ HDLogoZpravodajskáHDPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.dalších materiálů.
Erste (ARD) HDLogoZpravodajskáHDProdukce regionálních německých veřejnoprávních televizí.
FILMproLogoRegionálníHD
FocusLogoRegionálníHDZpravodajsko-informační televizní program (pro Kadaň a Klášterec nad Ohří).
France 24 HD FRLogoZpravodajskáHD
France24 HD ENLogoZpravodajskáHDFrancouzská zpravodajská stanice.
GeniusTV - návodLogoInternetováSD
GRAPELogoInternetováHDInfokanál společnosti GRAPE SC ....najdete zde např. návod jak používat set-top-box Arris 1113 aj.
Hobby TV HDLogoZábavaHDStanice přenese dílnu, zahradu, či garáž až k divákům na obrazovku a dá expertní rady, tipy a triky pro všechny kutily.
i-Vysočina-czLogoRegionálníHD
Infokanál (Štětí)LogoRegionálníHDInfokanál z Litoměřic a okolí.
iVodárenstvíLogoDokumentárníHDKanál se zabývá vodohospodářstvím
JednotkaLogoVeřejnoprávníHDŠiroké spektrum pořadů zpravodajských, publicistických, zábavných pořadů a filmů.
JOJ Family HDLogoZábavaHDVlastní dramatická a zábavní tvorba z TV JOJ. Mimo té vysílá i staré české filmy a seriály nebo další zahraniční tvorbu. Vysílá 14 až 24 hodiny denně v českém jazyce.
Kamencové jezeroLogoRegionálníHD
KiKA HDLogoDětskýHDNěmecká dětská televizní stanice.
Kino Barrandov HDLogoFilmovýHDPremiéry a reprízy převážně filmů a seriálů, zejména zahraniční provenience různého žánrového zaměření, například romantických, historických, rodinných, dále i trillerů a krimifilmů se skutečnými příběhy, sci-fi, filmy katastrofické, westerny a válečné, komedie a dramata. V nočních hodinách jsou zařazovány erotické pořady a horory.
KLADNo.1LogoRegionálníHD
Klínovec CAM1LogoRegionálníHD
Klínovec CAM2LogoRegionálníHD
Klínovec CAM3LogoRegionálníHD
Klínovec CAM4LogoRegionálníHD
KrbLogoInternetováHD
Levharti ChomutovLogoRegionálníHD
Markíza Intern. HDLogoSoukromáHDSoukromá slovenská televizní stanice.
Mňam TV HDLogoDokumentárníHDTelevizní program o vaření a životním stylu. Primárně se zaměřuje na vaření a zdravý životní styl s předními profesionály a osobnostmi. Kromě kulinářských show se chystají i diskusní pořady a vlastní reality show.
Mňau TV HDLogoDokumentárníHDPořady ze světa zvířat a domácích mazlíčků. Vysílá 24 hodin denně videa se zvířaty a teleshopping.
nám. 1.máje ChomutovLogoRegionálníHD
NASA TV HDLogoDokumentárníHDKanál Public Channel - přímé přenosy z kosmických misí, záznamy, rozhovory klidně i s astronauty ve vesmíru.
Nasa TV UHDLogoInternetováUHD
Nova Action HDLogoFilmovýHDAkční, kriminální či sci-fi filmy, seriály a sport.
Nova Cinema HDLogoFilmovýHDZahraniční filmy a seriály.
Nova FUN HDLogoZábavaHDZábava a komedie.
Nova Gold HDLogoZábavaHDArchiv televize Nova.
Nova HDLogoSoukromáHDČeská soukromá TV stanice v HD rozlišení.
Nova Lady HDLogoZábavaHDProgram pro dámské publikum, které se může těšit na seriály, filmy, reality show, včetně pořadů z produkce Novy.
Nova Sport 1 HDLogoSportovníHDČeský prémiový sportovní televizní kanál. Vysílá běžné sporty a vysoce kvalitní sportovní akce, vlastní cenná práva na vysílací licence pro hlavní sportovní ligy a události včetně národní hokejové ligy (NHL), tenisových turnajů ATP a moto GP, ale i Wimbledon a zápasy UEFA Europa League.
Nova TitulkyLogoSmíšenýHD
Óčko HDLogoHudebníHDHudební videoklipy, přes den aktuální domácí i zahraniční populární hudba, večer starší písně. Stanice dává prostor i menšinovým hudebním žánrům a součástí vysílání jsou také přímé přenosy či záznamy koncertů a hitparády. Televize Óčko také každoročně vyhlašuje výroční Hudební ceny Óčka.
Óčko Star HDLogoHudebníHDNejvětší hity od 60. až do 90. let. Domácí i světové hity, časem prověřené skladby. Nezapomenutelné desky, velká jména jako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a další zlaté hity.
OKO1 HDLogoRegionálníHDKlášterecký zpravodajsko-informační televizní program (Klášterec nad Ohří).
OKplus HDLogoInternetováHDtelevize pro žatecký region - zpravodajství a kulturní dění
OKTVLogoDokumentárníSD
Paramount NetworkLogoZábavaHDParádní zábava pro celou rodinu - skvělé filmové tráhky i oblíbené a vzrušující seriály mnoha různých žánrů navazující na kanál Prima Comedy Central.
Poslanecká sněmovnaLogoInternetováHD
Praha TVLogoRegionálníHDZpravodajství, kultura, sport, videotext, upoutávky, dokumenty, reklama, sponzoring, teleshopping.
Prima Cool HDLogoFilmovýHDPremiéry amerických seriálů. Vysílané filmy jsou na rozdíl od seriálů často starší a méně známé. Vysílá i některé zahraniční reality show, ale i původní vlastní pořady.
Prima HDLogoSoukromáHDRodinný televizní program v HD rozlišení.
Prima Krimi HDLogoSoukromáHDProgram pro milovníky detektivních filmů a seriálů.
Prima Love HDLogoFilmovýHDProgram zaměřený na dramatickou tvorbu, zejména mimoevropskou provenienci. Seriály, filmy, zábavné pořady a reality show.
Prima MAX HDLogoFilmovýHDVysílá dramatickou mimoevropskou tvorbu, zejména severoamerické provenience. Obsah: filmy, seriály, různé formáty reality show.
Prima Show HDLogoZábavaHDLáska, napětí, zábava, vzrušení, soutěže, dobrodružství i velké výhry v televizní realitě. Sledujte nové reality show i reprízy vašich oblíbených pořadů.
Prima Star HDLogoZábavaHDKanál pro všechny milovníky klasické "Prima" zábavy (archivní pořady FTV PRIMA).
Prima titulkyLogoSmíšenýHD
Prima ZOOM HDLogoSoukromáHDDokumentárně vzdělávací televizní kanál. Sedm tematických bloků je pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách od 20.00 do 23.00 hod. se zaměřením na: Největší katastrofy, Po stopách historie, Fascinující příroda, Zaostřeno na války, Úžasné oceány, Zázraky říše zvířat, Tajemství Země a vesmíru.
Rakovník kameraLogoHudebníSD
RebelLogoHudebníSDHudební (především rockové) klipy, zprávy z rocku i motoristický magazín.
Reg..tele.. Ústecka (TV Litoměřicka)LogoRegionálníHDLitoměřická regionální TV.
RelaxLogoSoukromáSDRockové videoklipy, vlastní pořady a lokální zpravodajství regionálních partnerů.
Retro Music TVLogoHudebníSDHudební produkce od počátku 60. do první poloviny 90. let dvacátého století (horní hranice se s časem přiměřeně posouvá) s důrazem na českou a slovenskou archivní produkci. Střední proud popu a rocku.
RiK TV HDLogoDětskýHDSlovenský dětský kanál
RTVS24 HDLogoVeřejnoprávníHDArchivní filmy, seriály, hudbu, zábavu a dokumenty veřejnoprávní Slovenské i České televize.
SeznamTV HDLogoZpravodajskáHDInformačně-zábavná televize, živé zpravodajské relace, interaktivní tématická studia, premiéry publicistických pořadů, vybraný obsah ze Stream.cz, publicistiku, životní styl, zábavu a obsahové promo služeb Seznamu.
SlowTV Krušná TVLogoRegionálníSD
SlowTV letiště PrahaLogoRegionálníSD
SlowTV Panorama TVLogoRegionálníSD
SlowTV-CvilínLogoRegionálníSD
Spektrum home HDLogoZábavaHDProgram pro kutily. Kanál se zaměřuje na ženy a muže zajímající se o bydlení, dům a zahradu, nebo ty, kteří hledají inspiraci, konkrétní rady a doporučení od odborníků, jak tyto úpravy provést vlastníma rukama.
Sporty TVLogoSportovníHD
Šláger MuzikaLogoHudebníSDTelevize, která hraje písničky, které máte rádi: lidovky, dechovky, harmoniky, trampské a osvědčené šlágry.
Šláger OriginalLogoHudebníHDVysílá české, moravské a slovenské písničky a tím chce zachovat národní tradice všech regionů. Jako bonus nabízí nejen tradiční folklor, ale i nové písničky nejrůznějších žánrů. Vše doprovází mluvené slovo i zábavné programy.
Šlágr Premium HDLogoHudebníHD
Teletext ČTLogoInteraktivníSD
TrailerLogoKulturaHD
TV Lux HDLogoSoukromáHDSlovenská katolická televize.
TV NOE HDLogoSoukromáHDVysílání zaměřené na křesťanského diváka, předkládá ale divákům i různé nekonfesní vzdělávací pořady z oblasti historie a přírodních věd (zejména astronomie a biologie) či pohádky pro děti.
TV RLogoRegionálníHDRegionální televize
TV8.SK HDLogoInteraktivníHDSlovenská televize s nabídkou audiotextových služeb - hry, kvízy, interaktivní pořady.
TVP1 HDLogoVeřejnoprávníHDPolská veřejnoprávní TV.
TVP2 HDLogoVeřejnoprávníHDPolská veřejnoprávní TV - různorodé pořady (dokumentární, historické, talkshow, game-show), zaměřen je ale především na zábavu: stand-up comedy, komediální show, kabaret a tematické talk show (například o cestování nebo cizích kulturách).
TVP3 HDLogoZpravodajskáHDPolský zpravodajský a informační kanál.
UnianLogoZpravodajskáHDUkrainský veřejný televizní kanál - zprávy o politické a sociální sféře, zprávy o filmovém průmyslu, populární filmy, programy vlastní produkce, stejně jako hudební klipy - to vše je k dispozici 24 hodin denně!
ÚTVLogoRegionálníHD
Warner TVLogoFilmovýHD
WDR HDLogoVeřejnoprávníHDNěmecká zpravodajská stanice.
YachtingTVLogoSportovníHDExkluzivní obsah především pro milovníky tohoto krásného životního stylu z oblasti yachtingu. Kanál je v angličtině a vysílá 24/7.
ZDF HDLogoZpravodajskáHDNěmecká celoplošná veřejnoprávní televize.
ZDF Info HDLogoZpravodajskáHDNěmecká veřejnoprávní televize. Informační pořady a zpravodajství.
ZDF Neo HDLogoZpravodajskáHDNěmecké zábavní relace, fascinující dokumenty, zábavní hudební pořady, hrané filmy, úspěšné mezinárodní seriály a komedie. Celovečerní filmy nebudou jenom americké produkce, ale také kvalitní evropské filmy, které nejsou zajímavé pro komerční televize.
Žatec náměstíLogoRegionálníHD

Dostupné rádia v tomto balíčku

Doplňkové služby a programové balíčky:

Mobil/PC
0 Kč / měsíc
 • Sledujte TV na telefonu, tabletu nebo na počítači.

 • K nabídce Základ možno dokoupit za 25,-Kč.
14 dní zpět
25 Kč / měsíc
 • Rozšiřte si možnost zpětného přetáčení ze 7 dnů až na 14dní.
  Podporované stanice

 • Sledujte tak své pořady v naprosté volnosti, kdy Vy chcete!
Nahrávání 25
25 Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 25 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 3 měsíců.
Nahrávání 50
50 Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 50 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců
Nahrávání 100
100 Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 100 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců

Pro děti
79 Kč
/ měsíc

 • 7 programů
 • Cartoon Network CZ, Nickelodeon, JimJam, Minimax, Cartoonioo, Nick Jr. CZ, Nicktoons CZ
Filmbox
249 Kč
/ měsíc

 • 11 programů
 • FilmBox Premium, FilmBox Family, 360 TuneBox, DocuBox, Erox, Eroxxx, FashionBox, Filmbox Arthouse, FilmBox Extra, FightBox, Fast & FunBox
Plus
119 Kč
/ měsíc

 • 10 programů
 • CS Mystery, Extreme Sports, CS Film, Fishing & Hunting, TV Paprika, Cartoon Network, Cartoonito, CS Horror, CS History, Golf Channel
HBO
199 Kč
/ měsíc

 • 4 programy
 • HBO, HBO 2, HBO 3, Max
HBO MAX
333 Kč
/ měsíc

 • 6 programů
 • HBO, HBO 2, HBO 3, Max, Cinemax, Cinemax 2
Cinemax
199 Kč
/ měsíc

 • 2 programy
 • Cinemax, Cinemax 2
Sport
199 Kč
/ měsíc

 • 10 programů
 • Golf Channel, FightBox, Fast & FunBox, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Arena Sport 1, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2
4k-UHD
29 Kč
/ měsíc

 • 2 programy
 • Love Nature, Extasy 4K Platinum

Platnost ceníku od 15.12.2022. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Dohledovým orgánem nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
Provozovatel IPTV služby je společnost GRAPE SC, a.s., IČO 25708783.