Poskytujeme:

Naše firma může poskytnout taktéž elektronické přístupové systémy. Vzhledem k tomu, že nabízíme internetové připojení do všech panelových domů, jsme schopni tyto systémy napojit do sítě internetu a tím získat mnoho zajímavých funkcí.

Když ztratím čip?

Ztracený čip může být nahrazen za nový a ztracený se jednoduše zablokuje. To vše může udělat zvolený správce systému z domova nebo kanceláře. Žádné složité programování technikem.

Cena za nový čip je v tomto případě přibližně 55,- Kč, což je dnešní cena výroby klíče.

Výhody elektronických zámků:

Hierarchie přístupu. To je snadné nastavení přístupů pro jednotlivce či skupiny. Jako příklad se dá použít domovník, který jedním čipem získá přístup do všech vchodů které spravuje.
Dalším příkladem je možno uvést případ, kdy nájemník bytu má ve vedlejším vchodě své příbuzné. Tato osoba může mít nastavený přístup do více vchodů, přesně tak jak potřebuje.
Editace uživatelů. Veškeré přidávání, odebírání a editace uživatelů, změny hierarchie jsou možné provést v online systému, není potřeba příjezd technika a tím odpadají náklady s tím spojené.

Časové plány zámků. Systémy zámku jsou nastavitelné taktéž časově. To přináší automatické zamykání vchodu v určitou hodinu nebo zase umožňuje vstupy jednotlivcům v časové ose. Příklad může být pošťák, který se do vchodu dostane jen v pracovní dny a to od 8:00 do 14:00.

Neomezené množství čipů k jednomu elektronickému zámku.
Záložní zdroj. Naše systémy jsou chráněny záložním zdrojem. Odpadá tak problém při výpadku proudu, i tak není potřeba hledat kovový klíč pro odemčení dveří. Se záložní baterií dokáže systém pracovat i několik dní. Naštěstí ale takové výpadky energie nemáme.

Bzučák. Často se zákaznici ptají, zda zůstane v zámku takzvaný bzučák. Odpověď je ano může. I ten ale jde časově omezit. Například do 22té hodiny bude možno domácím telefonem otevřít pomocí bzučáku a po 22té hodině již jen fyzickým klíčem, či čipem.

Servis a poruchy. Jako u většiny našich služeb je samozřejmostí kompletní servis a možnost využití HOTLINE linky pro oznámení poruch apod.

Online kontrola (pověřeným členem SVJ, SBD apod.)

Pokud mám o elektronický zámek zájem?

Pokud máte o systém zájem, zastavte se v naší kanceláři, kde můžeme domluvit i případnou prohlídku již instalovaných zámků. Při té příležitosti můžeme odpovědět na Vaše otázky nebo domluvit realizaci.

Kam mohu systém nainstalovat?

Systém lze nainstalovat téměř na jakékoliv dveře. Nejvíce jsou však instalovány v panelových domech SVJ, SBD jako zámky do vchodových dveří.

Kolik elektronické zámky stojí?

Cenovou nabídku Vám rádi nabídneme osobně. Využijte naše kontakty.

Cena zahrnuje:

Kompletní přístupový systém (řídící jednotka, bateriová záloha, napájení, čtečka čipů u dveří.
Potřebná kabeláž.
Montáž.
Připojení k síti internet.
Technickou podporu.

Cena nezahrnuje:

Přístupové čipy.