Aktuální promo vysílání, uvedené programy najdete v tento měsíc ve všech programových balíčcích.

NázevLogoKategoriePopis
Arena 1 HDArena 1 HDSportovníOblíbené sportovní pořady a události. MotorSport (NASCAR Xfinity), FOTBAL (anglická 2. liga Sky Bet Championship, portugalská Premiera Liga, nizozemská Eredivisie, Rakouská fotbalová Bundesliga, švýcarská Super League a čísnká Chinese Super League).
DELUXE RapDELUXE RapHudebníHudební kanál. Od trapu po rap, z berlínských dvorků nebo pod palmami v LA zde najdete ty nejstabilnější rytmy 24/7. Hity, tipy a klasika. Kanál, který umí rapovat.
Ginx HDGinx HDVeřejnoprávnínejvětší světová síť pro esporty. 7/7 lineární 24hodinový kanál se snaží rozšířit dosah esportů v lineární TV. Kromě živých turnajů nabízí GINX divákům 24hodinové esports novinky, živé formáty zábavy, vyprávění příběhů, týmy, události z celého světa.
TA3 HDTA3 HDZpravodajskáPrvní soukromá zpravodajská televizní stanice na Slovensku, která vysílá 24 hodin denně zpravodajské a publicistické pořady.
TV Spark HDTV Spark HDVeřejnoprávnídokumentárně-diskusní kanál, který je zaměřený na diskuse a na atraktivní dokumentární filmy z divácky nejzajímavějších oblastí se zaměřením na historii a přírodu, ale i na aktuální témata současnosti. Kanál je ve slovenštině a vysílá 24/7.