programů celkem
programů v HD kvalitě
Doplňkové služby:
 • Funkce Archív a Pauza
 • Přetáčení až 7 dní zpět s možností rozšířit až na 14 dní
 • Nahrávání až 5 hodin záznamu, uložení 14 dní
 • Set Top Box – Prodej dle aktuálního ceníku nebo pronájem za 69 Kč/měsíčně (pronájem je podmíněn vratnou zálohou 1000,- Kč)
 • Aplikace v Samsung Tizen a Android TV ZDARMA
 • Sledování v mobilu, tabletu a PC
NÁZEV LOGO KATEGORIE HD/SD POPIS
360 Tune Box HDLogoHudebníHDHudební HD stanice - méně známé a nové interprety, zaměření na hip hop, indie rock, populární a elektronickou hudbu. Každý měsíc 100 nových videoklipů.
3sat HDLogoVeřejnoprávníHDNěmecký veřejný televizní kanál bez reklam zaměřený na kulturu.
A11LogoRegionálníSDRegionální a lokální tv zpravodajství s propagací turisticky atraktivních míst a akcí v jednotlivých oblastech ČR. V současné době spolupracuje s více než stovkou lokálních, regionálních a internetových televizí.
Akvárium HDLogoSoukromáHD
Al Jazeera HDLogoZpravodajskáHDKatarská zpravodajská stanice v angličtině.
Alšovka malá sjezdovkaLogoSoukromáHD
Alšovka panoramaLogoSoukromáHD
Alšovka velká sjezdovkaLogoSoukromáHD
AMC HDLogoFilmovýHDAMC Channel uvádí vybrané filmy ze své filmotéky.
Animal Planet HDLogoDokumentárníHDAmerický dokumentární kanál vysílající vlastní produkci o divokých zvířatech, domácích mazlíčcích, veterinářích a podobně.
Arcadia World HDLogoInternetováSD
Arena 1 HDLogoSportovníHDOblíbené sportovní pořady a události. MotorSport (NASCAR Xfinity), FOTBAL (anglická 2. liga Sky Bet Championship, portugalská Premiera Liga, nizozemská Eredivisie, Rakouská fotbalová Bundesliga, švýcarská Super League a čísnká Chinese Super League).
Arena 2 HDLogoSportovníHDOblíbené sportovní pořady a události. MotorSport (NASCAR Xfinity), FOTBAL (anglická 2. liga Sky Bet Championship, portugalská Premiera Liga, nizozemská Eredivisie, Rakouská fotbalová Bundesliga, švýcarská Super League a čísnká Chinese Super League).
Arte HDLogoVeřejnoprávníHDVeřejný francouzsko-německý televizní kanál v oblasti kultury a umění.
Automotor Sport HDLogoSportovníHDProgram pro motoristy - novinky, recenze, zajímavosti ze motorového světa včetně motoristického sportu.
AXNLogoFilmovýSDStanice zaměřená především na seriály a filmy.
Baby TVLogoDětskýSDPestrý a bezpečný svět TV zábavy pro nejmenší děti (do 3 let). Program tvořen ve spolupráci s předními psychlology, zaměřen na hru, zábavu a rozvoj dítěte, podpořen výukou angličtiny. Bez reklamním bloků v angličtině a němčině.
Barrandov HDLogoSoukromáHDZpravodajství, filmy i pořady pro děti. Rozsáhlá filmová knihovna a bohatý archiv. Základ programu budou tvořit dokumenty, interaktivní servisní pořady a filmy, se zaměřením hlavně na česko-slovenskou televizní tvorbu.
Barrandov Krimi HDLogoFilmovýHDDětský a dokumentární program. Vlastní tvorbu TV Barrandov, dále zábavné zahraniční pořady a večer se zaměřuje na dokumentární tvorbu.
BBC Earth HDLogoDokumentárníHDDokumentární pořady věnované vědě a technice, vědeckým postupům při vyšetřování zločinu a další související oblasti.
BBC News HDLogoZpravodajskáHDBritská zpravodajská stanice. Vysílá zprávy, dokumenty, životní styl a rozhovory.
Bloomberg EuropeLogoZpravodajskáSDBurzovní zpravodajství v angličtině.
Brazzers Europe HDLogoErotickýHDHard erotický program určený pro diváky starší 18 let.
Cartoon NetworkLogoDětskýHDDětský kanál, který přináší ty nejlepší zábavné a dobrodružné seriály, propaguje hodnotu přátelství a podporuje představivost svého hlavního publika – chlapců a dívek mezi 6 až 12 lety.
cartoonitoLogoDětskýHDKanál pro děti předškolního věku od dvou do pěti let bude přinášet nezapomenutelné klasiky jako "Tomáš a přátelé" a krátké epizody seriálu "Lamput". Pořady Cartoonito podporují rozvoj čtyř základních vlastností: kreativitu, péči, zvědavost a odvahu. Každá kreslená postavička nese poselství týkající se výše uvedených hodnot.
Cinemax HDLogoFilmovýHDAmerické a mezinárodní filmy, seriály z vlastní produkce Cinemaxu, dramata, komedie, akční, dobrodružné a kriminální filmy, horory, fantasy, sci-fi a historické filmy.
Cinemax2 HDLogoFilmovýHDArtový program oproti hlavnímu Cinemaxu, zaměřený na evropské i mezinárodní tituly od nezávislých studií, festivalové snímky, artové počiny, inspirativní i emotivní příběhy.
CNNLogoZpravodajskáSDAmerický zpravodajský kanál.
CNN Prima News HDLogoZpravodajskáHDDomácí a mezinárodní zpravodajství zajištěné rozsáhlou síti reportérů CNN po celém světě. Diváci tak získají aktuální informace v reálném čase z míst, kam se většina ostatních redakcí dostane jen obtížně, s odstupem anebo vůbec.
CS FilmLogoFilmovýHDČeská a slovenská filmová tvorba - filmy starší než z počátku 90. let (filmové fondy) a pásmo věnované dětem s největšími hity české animované i hrané tvorby (původní CS MINI) .
CS HistoryLogoDokumentárníHDCS History (bývalá WAR TV) je tematická televize, která po novém nepřináší pouze pořady s vojenskou a konspirační tématikou, ale také historické pořady věnované širší škále témat.
CS HorrorLogoFilmovýHDCS Horror (bývalý Horor film) je jediná stanice ve střední Evropě, která se specializuje na vysílání děsivých filmů a pořadů.
CS MysteryLogoDokumentárníHDSvět záhad a paranormálních jevů, svět válek i zločinů, ale i konspirací a alternativní historie. Cestování světem i vesmírem, objevování nečekaných, ale o to zajímavějších událostí, příběhů a skrytých tajemství.
ČT 😀 (Déčko) / ČT Art HDLogoKulturaHDKulturní program české veřejnoprávní TV - vysílá bez reklam.
ČT1 HDLogoVeřejnoprávníHDPrvní program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT1 JM HDLogoVeřejnoprávníHD
ČT1 JZC HDLogoVeřejnoprávníHD
ČT1 SM HDLogoVeřejnoprávníHDPrvní program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT1 SVC HDLogoVeřejnoprávníHD
ČT2 HDLogoVeřejnoprávníHDDruhý program české veřejnoprávní TV v HD rozlišení orientován na kulturu, vzdělávání, dokumenty a na pořady zaměřené na přírodu, historii a vědu.
ČT24 HDLogoZpravodajskáHDZpravodajský program české veřejnoprávní TV. Vysílá 24 hodin denně zprávy a publicistiku. Mezi 6:00 a 0:00 vysílá stanice každou půlhodinu až hodinu zpravodajskou relaci.
ČT3 HDLogoVeřejnoprávníHDVeřejnoprávní kanál vysílá výběr ze zlatého televizního fondu ČT, tematické magazíny i základní informační servis spojený nyní s COVID-19.
ČT4 Sport HDLogoSportovníHDČtvrtý program české veřejnoprávní TV orientován na sport v HD rozlišení.
Deluxe MusicLogoHudebníSDNěmecký hudební televizní kanál.
DELUXE RapLogoHudebníSDHudební kanál. Od trapu po rap, z berlínských dvorků nebo pod palmami v LA zde najdete ty nejstabilnější rytmy 24/7. Hity, tipy a klasika. Kanál, který umí rapovat.
Discovery HDLogoDokumentárníHDDokumentární naučný program o vědě, technice, vynálezech, dějinách i přírodě.
Disney ChannelLogoDětskýSDTelevizní program pro děti. Seriálové hity plné optimismu, motivace a dobrodružství, vysoká kvalita pořadů pro celou rodinu. (česky)
DKSLogoSoukromáHD
DocuBOX HDLogoDokumentárníHDŠiroká škála filmů a televizních programů, které do sledování a vzdělávání zapojí diváky všech věkových kategorií .
DvojkaLogoVeřejnoprávníHDBohatší nabídka dokumentárně publicistických pořadů, zpravodajství a důležitých sportovních přenosů, ale naleznete zde i zábavné pořady, seriály a filmy.
EbS HDLogoZpravodajskáHDPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.
EbS+ HDLogoZpravodajskáHDPřímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.dalších materiálů.
EroxHDLogoErotickýHDerotický kanál
EroxxxHDLogoErotickýHDerotický kanál
Erste (ARD) HDLogoZpravodajskáHDProdukce regionálních německých veřejnoprávních televizí.
Eurosport 2 HDLogoSportovníHDVysílá částečně alternativní sportovní přenosy, jako Evropský basketbal, Národní lakrosovou ligu, Twenty20 cricket, Australskou fotbalovou ligu, surfing a jiné.
Eurosport HDLogoSportovníHDMezi sporty na tomto sportovním kanálu dominují zejména fotbal, atletika, tenis, cyklistika, plavání, box, snooker, motoristický sport i extrémní a akční sporty.
EXTASY 4K PLATINUMLogoErotickýUHDPrémiový erotický program pro dospělé, který je k dispozici ve 24 hodinové verzi a přináší TOP hardcore filmy.
Extreme SportsLogoSportovníSDExtrémní sporty - vzrušující sporty: moto-X, surfing, snowboarding, skateboarding, BMX, závody na horských kolech, windsurfing, kiteboarding, drag racing, snowmobiling, in-line skating a ještě mnohem více.
FashionBOX HDLogoMódaHDPořady o módě a životním stylu.
Fast&FunBox HDLogoSportovníHDLifestylový sportovní kanál nabízející pořady nabité adrenalinem, směs extrémních sportů od motokrosu, snowboardingu a skateboardingu, velké množství disciplín a soutěží z celého světa.
FightBox HDLogoSportovníHDStanice zaměřená na bojové sporty.
Film Europe + HDLogoFilmovýHDFilmová tvorba československých kanálů a evropské kino-distribuce.Ty nejkvalitnější filmy v HD rozlišení.
Film Europe HDLogoFilmovýHDStanice přináší do středoevropského regionu nejzajímavější filmy téměř z 50 zemí evropského kontinentu, oceněné na mezinárodních filmových festivalech i domácími filmovými cenami, se špičkovými režisérskými a hereckými osobnostmi. Program vysílá v původním znění s titulky, bez reklam.
Film+ HDLogoFilmovýHDFilmový kanál americké a evropské kinematografie pro celou rodinu. Přináší širokou paletu filmů všech žánrů a neustále obnovuje obsahovou stránku o exkluzívní televizní premiéry dobře známých a úspěšných kino titulů.
Filmbox ArthouseLogoFilmovýSDPrvní filmový kanál, který přináší artovou a nezávislou tvorbu z celého světa, včetně novinek z renomovaných festivalů.
Filmbox Extra HDLogoFilmovýHDUžijte si exkluzivní televizní premiéry filmů slavných hollywoodských studií v HD kvalitě. Kanál pro náročné diváky s vynikající kvalitou obrazu a zvuku.
Filmbox FamilyLogoFilmovýSDZážitek pro celou rodinu s kvalitními snímky pro rodiče a děti: animovaná tvorba, populární seriály, zábavné komedie a rodinné filmy.
Filmbox HDLogoFilmovýHDZábava pro všechny: stovky premiér ročně i osvědčené klasiky, od velkých akčních filmů až po nezávislé evropské snímky.
Filmbox Premium HDLogoFilmovýHDHollywoodské trháky s nejpopulárnějšími hvězdami krátce po premiéře v kinech. Pravý požitek pro milovníky premiér všech žánrů.
Filmbox Stars HDLogoFilmovýHDNekonečná zásoba pečlivě vybraných dramat, krimi thrillerů, ale i komedií, rodinných filmů, romancí a televizních seriálů.
FILMproLogoRegionálníHD
Fishing&HuntingLogoDokumentárníHDŠpičkové dokumentární filmy věnované rybářským a loveckým oblastem z celého světa po celých 24 hodiny denně 7 dní v týdnu. 60 procent vysílacího času bude věnováno pořadům o rybaření a zbývající čas (40%) obsahu o lovu.
FocusLogoRegionálníHDZpravodajsko-informační televizní program (pro Kadaň a Klášterec nad Ohří).
Food Network HDLogoZábavaHDKanál, který se věnuje gastronomii. Orientuje se na vaření a požitky z dobrého jídla.
France 24 HD FRLogoZpravodajskáHD
France24 HD ENLogoZpravodajskáHDFrancouzská zpravodajská stanice.
GeniusTV - návodLogoInternetováSD
Ginx HDLogoVeřejnoprávníSDnejvětší světová síť pro esporty. 7/7 lineární 24hodinový kanál se snaží rozšířit dosah esportů v lineární TV. Kromě živých turnajů nabízí GINX divákům 24hodinové esports novinky, živé formáty zábavy, vyprávění příběhů, týmy, události z celého světa.
Golf Channel HDLogoSportovníHDKanál věnovaný exkluzivně golfu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
GRAPELogoInternetováHDInfokanál společnosti GRAPE SC ....najdete zde např. návod jak používat set-top-box Arris 1113 aj.
HBO HDLogoFilmovýHDHollywoodské a české celovečerní filmy uváděné krátce po kino-premiérách.
HBO2 HDLogoFilmovýHDStanice pro celou rodinu. V hlavním vysílacím čase přináší komediální anebo animované dětské filmy a seriály. Noční vysílání patří těžším žánrům jako jsou thrillery, dramata a horory.
HBO3 HDLogoFilmovýHDSoučasné seriálová tvorba a kultovní snímky z originální produkce HBO. Humorem prošpikované filmy a seriály, originální show s proslavenými baviči, komediální série z produkce HBO a speciály.
HGTV HDLogoZábavaHDLifestylový program zaměřený na dům a zahradu.
History ChannelLogoDokumentárníHDPořady o historii - faktograficé i zábavné seriály, speciály a dokumenty. Divák ve vysílání najde pořady o dějinách starověku, moderních dějinách, vojenské historii a dějiny konfliktů, techniky nebo dopravy.
Hobby TV HDLogoZábavaHDStanice přenese dílnu, zahradu, či garáž až k divákům na obrazovku a dá expertní rady, tipy a triky pro všechny kutily.
i-Vysočina-czLogoRegionálníHD
ID Investigation Discovery HDLogoDokumentárníHDDokumentární program Investigation Discovery zaměřený na skutečné kriminální příběhy většinou násilné povahy.
Infokanál (Štětí)LogoRegionálníHDInfokanál z Litoměřic a okolí.
iVodárenstvíLogoDokumentárníHDKanál se zabývá vodohospodářstvím
JednotkaLogoVeřejnoprávníHDŠiroké spektrum pořadů zpravodajských, publicistických, zábavných pořadů a filmů.
Jim JamLogoDětskýSDProgram pro děti předškolního věku od 1 roku do 6 let. Všem zvídavým a hravým dětem přináší nejslavnější a nejoblíbenější dětské seriály a postavičky, jako jsou například Tomáš a přátelé, Bořek Stavitel, Požárník Sam nebo Barney a přátelé.
JOJ Family HDLogoZábavaHDVlastní dramatická a zábavní tvorba z TV JOJ. Mimo té vysílá i staré české filmy a seriály nebo další zahraniční tvorbu. Vysílá 14 až 24 hodiny denně v českém jazyce.
Kamencové jezeroLogoRegionálníHD
KiKA HDLogoDětskýHDNěmecká dětská televizní stanice.
Kino Barrandov HDLogoFilmovýHDPremiéry a reprízy převážně filmů a seriálů, zejména zahraniční provenience různého žánrového zaměření, například romantických, historických, rodinných, dále i trillerů a krimifilmů se skutečnými příběhy, sci-fi, filmy katastrofické, westerny a válečné, komedie a dramata. V nočních hodinách jsou zařazovány erotické pořady a horory.
KLADNo.1LogoRegionálníHD
Klínovec CAM1LogoRegionálníHD
Klínovec CAM2LogoRegionálníHD
Klínovec CAM3LogoRegionálníHD
Klínovec CAM4LogoRegionálníHD
KrbLogoInternetováHD
LeoTV HDLogoErotickýHDErotický program z české produkce, který se prezentuje pod sloganem Tvoje denní dávka neřesti. Přes den je rozdělený do čtyřhodinových bloků s původní produkcí, v noci zařadí i živé vysílání.
Levharti ChomutovLogoRegionálníHD
Love Nature 4KLogoDokumentárníUHDDokumentární program zaměřený na divokou přírodu v exotických zemích.
Markíza Intern. HDLogoSoukromáHDSoukromá slovenská televizní stanice.
MenTVLogoErotickýHD
MinimaxLogoDětskýSDČeské a zahraniční kreslené příběhy pro děti a dospělé.
Mňam TV HDLogoDokumentárníHDTelevizní program o vaření a životním stylu. Primárně se zaměřuje na vaření a zdravý životní styl s předními profesionály a osobnostmi. Kromě kulinářských show se chystají i diskusní pořady a vlastní reality show.
Mňau TV HDLogoDokumentárníHDPořady ze světa zvířat a domácích mazlíčků. Vysílá 24 hodin denně videa se zvířaty a teleshopping.
MTV EuropeLogoHudebníSDHudební kanál.
MTVs 00LogoHudebníSDHudební kanál zaměřený na období kolem roku 2000 bude skvěle doplňovat současnou hudbu na MTV Hits i klasický obsah z 80. a 90. let v portfoliu MTV.
nám. 1.máje ChomutovLogoRegionálníHD
NASA TV HDLogoDokumentárníHDKanál Public Channel - přímé přenosy z kosmických misí, záznamy, rozhovory klidně i s astronauty ve vesmíru.
Nasa TV UHDLogoInternetováUHD
NatGeo Wild HDLogoDokumentárníHDNeobyčejná setkání člověka s divokou přírodou, fascinující detailní záběry ze světa zvířat pro celou rodinu. Bez reklamních bloků. (v angličtině)
National Geographic HDLogoDokumentárníHDModerní pohled na vědu, techniku, přírodu, historii a aktuální společenská témata. (v češtině)
Nick Jr. CZLogoDětskýHDProgram nabízí zábavní a interaktivní obsah pro předškoláky. Diváci dětské televize Nick Jr. se mohou v jeho vysílání setkat s takzvaným pop-up kanálem. V programové nabídce najdete nejen Tlapkovou patrolu, ale i další hrdiny pohádkových seriálů.
NickelodeonLogoDětskýSDProgram pro děti - vysílání se soustřeďuje především na děti ve věku 2 až 14 let. Vysílání překvapujícího, hravého a vtipného obsahu s troufalým a moderním přístupem. Vychází z filozofie "děti první" a nabízí rozmanité pořady, které inspirují, zabaví a poučí.
Nicktoons CZLogoDětskýHDNicktoons doplňuje nabídku dětského obsahu. Vyplňuje mezeru mezi Nickem Jr., který nabízí zábavní a interaktivní obsah pro předškoláky, a Nickelodeonem, jenž přináší animované a hrané seriály populární mezi teenagery.
Nova Action HDLogoFilmovýHDAkční, kriminální či sci-fi filmy, seriály a sport.
Nova Cinema HDLogoFilmovýHDZahraniční filmy a seriály.
Nova FUN HDLogoZábavaHDZábava a komedie.
Nova Gold HDLogoZábavaHDArchiv televize Nova.
Nova HDLogoSoukromáHDČeská soukromá TV stanice v HD rozlišení.
Nova Lady HDLogoZábavaHDProgram pro dámské publikum, které se může těšit na seriály, filmy, reality show, včetně pořadů z produkce Novy.
Nova Sport 1 HDLogoSportovníHDČeský prémiový sportovní televizní kanál. Vysílá běžné sporty a vysoce kvalitní sportovní akce, vlastní cenná práva na vysílací licence pro hlavní sportovní ligy a události včetně národní hokejové ligy (NHL), tenisových turnajů ATP a moto GP, ale i Wimbledon a zápasy UEFA Europa League.
Nova Sport 2 HDLogoSportovníHDSportovní události, které získaly obrovskou popularitu, zejména v zahraničí, a které v České republice dosud nebyly v podobném rozsahu vysílány, včetně Národní basketbalové asociace (NBA), Světových šipkových turnajů, ligy bojovníků UFC , a také mezinárodní rugby. Vysílá také i Wimbledon a zápasy UEFA Europa League.
Nova TitulkyLogoSmíšenýHD
Óčko HDLogoHudebníHDHudební videoklipy, přes den aktuální domácí i zahraniční populární hudba, večer starší písně. Stanice dává prostor i menšinovým hudebním žánrům a součástí vysílání jsou také přímé přenosy či záznamy koncertů a hitparády. Televize Óčko také každoročně vyhlašuje výroční Hudební ceny Óčka.
Óčko Star HDLogoHudebníHDNejvětší hity od 60. až do 90. let. Domácí i světové hity, časem prověřené skladby. Nezapomenutelné desky, velká jména jako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a další zlaté hity.
OKO1 HDLogoRegionálníHDKlášterecký zpravodajsko-informační televizní program (Klášterec nad Ohří).
OKplus HDLogoInternetováHDtelevize pro žatecký region - zpravodajství a kulturní dění
OKTVLogoDokumentárníSD
Paprika TVLogoZábavaSDKulinářská televizní stanice. Vedle vaření v kuchyni představuje kanál ve svých pořadech divákům také malé hospůdky, restaurace a hotely v našem regionu. Mezi nejsledovanější patří pořady s šéfkuchařem Jamiem Oliverem.
Paramount NetworkLogoZábavaHDParádní zábava pro celou rodinu - skvělé filmové tráhky i oblíbené a vzrušující seriály mnoha různých žánrů navazující na kanál Prima Comedy Central.
Poslanecká sněmovnaLogoInternetováHD
Praha TVLogoRegionálníHDZpravodajství, kultura, sport, videotext, upoutávky, dokumenty, reklama, sponzoring, teleshopping.
Prima Cool HDLogoFilmovýHDPremiéry amerických seriálů. Vysílané filmy jsou na rozdíl od seriálů často starší a méně známé. Vysílá i některé zahraniční reality show, ale i původní vlastní pořady.
Prima HDLogoSoukromáHDRodinný televizní program v HD rozlišení.
Prima Krimi HDLogoSoukromáHDProgram pro milovníky detektivních filmů a seriálů.
Prima Love HDLogoFilmovýHDProgram zaměřený na dramatickou tvorbu, zejména mimoevropskou provenienci. Seriály, filmy, zábavné pořady a reality show.
Prima MAX HDLogoFilmovýHDVysílá dramatickou mimoevropskou tvorbu, zejména severoamerické provenience. Obsah: filmy, seriály, různé formáty reality show.
Prima Show HDLogoZábavaHDLáska, napětí, zábava, vzrušení, soutěže, dobrodružství i velké výhry v televizní realitě. Sledujte nové reality show i reprízy vašich oblíbených pořadů.
Prima Star HDLogoZábavaHDKanál pro všechny milovníky klasické "Prima" zábavy (archivní pořady FTV PRIMA).
Prima titulkyLogoSmíšenýHD
Prima ZOOM HDLogoSoukromáHDDokumentárně vzdělávací televizní kanál. Sedm tematických bloků je pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách od 20.00 do 23.00 hod. se zaměřením na: Největší katastrofy, Po stopách historie, Fascinující příroda, Zaostřeno na války, Úžasné oceány, Zázraky říše zvířat, Tajemství Země a vesmíru.
Rakovník kameraLogoHudebníSD
RebelLogoHudebníSDHudební (především rockové) klipy, zprávy z rocku i motoristický magazín.
Reg..tele.. Ústecka (TV Litoměřicka)LogoRegionálníHDLitoměřická regionální TV.
RelaxLogoSoukromáSDRockové videoklipy, vlastní pořady a lokální zpravodajství regionálních partnerů.
Retro Music TVLogoHudebníSDHudební produkce od počátku 60. do první poloviny 90. let dvacátého století (horní hranice se s časem přiměřeně posouvá) s důrazem na českou a slovenskou archivní produkci. Střední proud popu a rocku.
RiK TV HDLogoDětskýHDSlovenský dětský kanál
RTVS24 HDLogoVeřejnoprávníHDArchivní filmy, seriály, hudbu, zábavu a dokumenty veřejnoprávní Slovenské i České televize.
SeznamTV HDLogoZpravodajskáHDInformačně-zábavná televize, živé zpravodajské relace, interaktivní tématická studia, premiéry publicistických pořadů, vybraný obsah ze Stream.cz, publicistiku, životní styl, zábavu a obsahové promo služeb Seznamu.
SlowTV Krušná TVLogoRegionálníSD
SlowTV letiště PrahaLogoRegionálníSD
SlowTV Panorama TVLogoRegionálníSD
SlowTV-CvilínLogoRegionálníSD
Spektrum HDLogoDokumentárníHDPopulárně-vědecké programy orientované jak na společnost, civilizaci historii a přírodu, tak na cestování, či problémy rodinného života. Stanice nabízí nejen množství programů zakoupených od mezinárodních distributorů, ale klade důraz i na vlastní produkci.
Spektrum home HDLogoZábavaHDProgram pro kutily. Kanál se zaměřuje na ženy a muže zajímající se o bydlení, dům a zahradu, nebo ty, kteří hledají inspiraci, konkrétní rady a doporučení od odborníků, jak tyto úpravy provést vlastníma rukama.
Sport1 HDLogoSportovníHDSportovní televizní program.
Sport2 HDLogoSportovníHDSportovní televizní program.
Sporty TVLogoSportovníHD
Šláger MuzikaLogoHudebníSDTelevize, která hraje písničky, které máte rádi: lidovky, dechovky, harmoniky, trampské a osvědčené šlágry.
Šláger OriginalLogoHudebníHDVysílá české, moravské a slovenské písničky a tím chce zachovat národní tradice všech regionů. Jako bonus nabízí nejen tradiční folklor, ale i nové písničky nejrůznějších žánrů. Vše doprovází mluvené slovo i zábavné programy.
Šlágr Premium HDLogoHudebníHD
TA3 HDLogoZpravodajskáHDPrvní soukromá zpravodajská televizní stanice na Slovensku, která vysílá 24 hodin denně zpravodajské a publicistické pořady.
Teletext ČTLogoInteraktivníSD
TLC HDLogoDokumentárníHDLifestylová televizní stanice především pro ženy. Vyjadřuje se k tématům a problémům, se kterými se ve svém každodenním životě setkávají: například zdraví, rodina, kariéra, vztahy, přátelství, móda a volný čas. Její záběr je skutečně široký, od pořadů typu proměna a svatební plánování až po vychovávání dětí, vaření, osobní růst nebo úpravu a dekoraci interiérů.
TrailerLogoKulturaHD
TravelChannel HDLogoDokumentárníHDSvětové cestování. Travel Channel přináší praktické rady při výběru a plánování opravdové dovolené a zároveň umožňuje divákům jednoduše sedět a zprostředkovaně si užívat fascinujících míst ve společnosti poutavých reportérů z celého světa. (v češtině)
TV Lux HDLogoSoukromáHDSlovenská katolická televize.
TV NOE HDLogoSoukromáHDVysílání zaměřené na křesťanského diváka, předkládá ale divákům i různé nekonfesní vzdělávací pořady z oblasti historie a přírodních věd (zejména astronomie a biologie) či pohádky pro děti.
TV RLogoRegionálníHDRegionální televize
TV Spark HDLogoVeřejnoprávníHDdokumentárně-diskusní kanál, který je zaměřený na diskuse a na atraktivní dokumentární filmy z divácky nejzajímavějších oblastí se zaměřením na historii a přírodu, ale i na aktuální témata současnosti. Kanál je ve slovenštině a vysílá 24/7.
TV8.SK HDLogoInteraktivníHDSlovenská televize s nabídkou audiotextových služeb - hry, kvízy, interaktivní pořady.
TVP1 HDLogoVeřejnoprávníHDPolská veřejnoprávní TV.
TVP2 HDLogoVeřejnoprávníHDPolská veřejnoprávní TV - různorodé pořady (dokumentární, historické, talkshow, game-show), zaměřen je ale především na zábavu: stand-up comedy, komediální show, kabaret a tematické talk show (například o cestování nebo cizích kulturách).
TVP3 HDLogoZpravodajskáHDPolský zpravodajský a informační kanál.
UnianLogoZpravodajskáHDUkrainský veřejný televizní kanál - zprávy o politické a sociální sféře, zprávy o filmovém průmyslu, populární filmy, programy vlastní produkce, stejně jako hudební klipy - to vše je k dispozici 24 hodin denně!
ÚTVLogoRegionálníHD
Warner TVLogoFilmovýHD
WDR HDLogoVeřejnoprávníHDNěmecká zpravodajská stanice.
YachtingTVLogoSportovníHDExkluzivní obsah především pro milovníky tohoto krásného životního stylu z oblasti yachtingu. Kanál je v angličtině a vysílá 24/7.
ZDF HDLogoZpravodajskáHDNěmecká celoplošná veřejnoprávní televize.
ZDF Info HDLogoZpravodajskáHDNěmecká veřejnoprávní televize. Informační pořady a zpravodajství.
ZDF Neo HDLogoZpravodajskáHDNěmecké zábavní relace, fascinující dokumenty, zábavní hudební pořady, hrané filmy, úspěšné mezinárodní seriály a komedie. Celovečerní filmy nebudou jenom americké produkce, ale také kvalitní evropské filmy, které nejsou zajímavé pro komerční televize.
Žatec náměstíLogoRegionálníHD

Dostupné rádia v tomto balíčku

Aktivací tohoto balíčku získáte i internetovou službu MAX.

Doplňkové služby a programové balíčky:

Mobil/PC
0 Kč / měsíc
 • Sledujte TV na telefonu, tabletu nebo na počítači.

 • K nabídce Základ možno dokoupit za 25,-Kč.
14 dní zpět
25 Kč / měsíc
 • Rozšiřte si možnost zpětného přetáčení ze 7 dnů až na 14dní.
  Podporované stanice

 • Sledujte tak své pořady v naprosté volnosti, kdy Vy chcete!
Nahrávání 25
25 Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 25 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 3 měsíců.
Nahrávání 50
50 Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 50 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců
Nahrávání 100
100 Kč / měsíc
 • Nahrajte si své oblíbené TV pořady. Dokonce i ty, které již TV odvysílala!

 • Celková doba nahrávek je 100 hodin. Pořady jsou uloženy po dobu 6 měsíců

Pro děti
79 Kč
/ měsíc

 • 7 programů
 • Cartoon Network CZ, Nickelodeon, JimJam, Minimax, Cartoonioo, Nick Jr. CZ, Nicktoons CZ
Filmbox
249 Kč
/ měsíc

 • 11 programů
 • FilmBox Premium, FilmBox Family, 360 TuneBox, DocuBox, Erox, Eroxxx, FashionBox, Filmbox Arthouse, FilmBox Extra, FightBox, Fast & FunBox
Plus
119 Kč
/ měsíc

 • 10 programů
 • CS Mystery, Extreme Sports, CS Film, Fishing & Hunting, TV Paprika, Cartoon Network, Cartoonito, CS Horror, CS History, Golf Channel
HBO
199 Kč
/ měsíc

 • 4 programy
 • HBO, HBO 2, HBO 3, Max
HBO MAX
333 Kč
/ měsíc

 • 6 programů
 • HBO, HBO 2, HBO 3, Max, Cinemax, Cinemax 2
Cinemax
199 Kč
/ měsíc

 • 2 programy
 • Cinemax, Cinemax 2
Sport
199 Kč
/ měsíc

 • 10 programů
 • Golf Channel, FightBox, Fast & FunBox, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Arena Sport 1, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2
4k-UHD
29 Kč
/ měsíc

 • 2 programy
 • Love Nature, Extasy 4K Platinum

Platnost ceníku od 15.12.2022. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Dohledovým orgánem nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
Provozovatel IPTV služby je společnost GRAPE SC, a.s., IČO 25708783.