Jak získat naše služby zdarma?

JSEM ZÁKAZNÍKEM KABEL1:

  • Přivedete-li do naší kanceláře zákazníka nového, kterému naše služby doporučíte. Dostanete Vy i nový zákazník jeden měsíc internetu a rozšířené nabídky kabelové televize zcela zdarma (tarif K1 NET + ROZŠÍŘENÁ TV NABÍDKA v hodnotě 770,- Kč).

  • Jste-li náš zákazník a přesvědčíte známého odejít od konkurence k nám, dostanete Vy i nový zákazník jeden měsíce internetu a rozšířené nabídky kabelové televize zcela zdarma (tarif K1 NET + ROZŠÍŘENÁ TV NABÍDKA v hodnotě 770,- Kč). Navíc po dobu vyřízení výpovědi od původního poskytovatele, získá nový zákazník tuto dobu bez poplatku.

NEJSEM ZÁKAZNÍKEM KABEL1:

  • Nejste náš zákazník a ještě nemáte vybráno? Nabízíme Vám jeden měsíc internetu a rozšířené nabídky kabelové televize zcela zdarma (tarif K1 NET + ROZŠÍŘENÁ TV NABÍDKA v hodnotě 770,- Kč).

  • Jste již u konkurence? V tom případě Vám nabízíme internet a rozšířenou nabídku kabelové televize zcela zdarma (tarif K1 NET + ROZŠÍŘENÁ TV NABÍDKA v hodnotě 770,- Kč) a to do doby, než řádně ukončíte výpověď u konkurence. Navíc získáte ještě jeden měsíc zdarma po ukončení předchozí smlouvy. Pro uznání této akce je třeba dokázat, že výpověď již byla podána.

Pokud některý ze zákazníků uplatňující tuto akci nevlastní STB, bude mu zapůjčen oproti vratné záloze 1000,- Kč