Vyhlášení vítěze s Golf Channel

Do soutěže nám přišly tyto tři odpovědi (Michael Kim, Francesco Molinari a Jordan Spieth). Každá odpověď je jiná, přesto jedná správná. Soutěžní otázku dodal přímo kanál Golf Channel a dodal i správnou odpověď. A tou je Francesco Molinari z Itálie. K upřesnění přidáváme i screen z wikipedie.

Výhru v podobě reklamních předmětů TV stanice Golf Channel získává jediná správná odpověď od pana Vladimíra Kurky, gratulujeme. Výhra je připravena v kanceláři k vyzvednutí.

TV TIP: Golf Channel – The 148th Open Championship

Závěrečným golfovým majorem sezony bude letos premiérově slavné The Open, které čeká už 148. ročník. Nejstarší turnaj velké čtyřky se bude konat na slavném hřišti Royal Portrush v severoirském County Antrim. Chybět nebude nikdo ze světové špičky, mezi hlavní favority budou patřit Rory McIlroy, Brooks Koepka, Dustin Johnson, Justin Rose a samozřejmě Tiger Woods.

Sledujte 18.-21.7.2019 na Golf Channel

Video

Alšovka, Petlery, Domašín

Upozornění:
Na Alšovce právě probíhají práce na vysokém napětí, z tohoto důvodu jsou momentálně nedostupné vysílače Alšovka, Petlery a Domašín. Práce na VN jsou hlášeny od 8:00 do 14:00.

Děkujeme za pochopení.

TV TIP: Golf Channel – U.S. Open 13.-16.června 2019

U.S. Open (13.-16. června 2019)

Třetí major sezony, slavné US Open, letos zavítá do Pebble Beach. O třetí vítězství v řadě a čistý hattrick se zde pokusí Brooks Koepka, stále ještě mimo jiné držitel rekordu na Kunětické Hoře, který vyhrál v předešlých letech v Erin Hills i Shinnecock Hills. Jeho soupeři však budou ti nejlepší golfisté světa v čele s Tigerem Woodsem, který na Masters ukončil své 11leté čekaní na další major titul.

Videoukázka