Sleva číslo 1000 – Již brzy

Již brzy někdo z Vás uplatní slevu číslo 1000. Pro šťastlivce, který tuto slevu uplatní připravujeme jako vždy dar v podobě našich služeb (Internet a kabelová TV) na měsíc zcela zdarma. Sledujte kde nakupujete, třeba zrovna ta Vaše sleva bude výherní.

Květinářství Pivoňka se slevou

Květinářství Pivoňka v ulici Chomutovská 101 (areál bývalého pivovaru) se stává novým partnerem projektu K1 KARTA. Naši zákazníci nyní můžou využít slevy 15% na řezané kytičky a to při nákupu nad 300,- Kč. Kompletní informace o partnerovi naleznete, zde…

Sleva číslo 500

Gratulujeme paní Ouředníčkové k výhře. Jako cenu si výherce odnesl měsíc internetu zdarma a kabelovou televizi s kompletní nabídkou TV programů taktéž na měsíc zdarma.

500 slev kartou K1

Překročili jsme hranici 500ti slev pro naše zákazníky. Brzy budeme hledat jednoho z Vás, abychom předali dárek v podobě jednoho měsíce internetu a kabelové televize zdarma. EDIT 8.1.2017: Zákazníka jsme již našli a předáme slíbený dárkový kupón na internet a kabelovou televizi na měsíc zdarma.

Nový, přespolní partner – TDARÉNA

Dnešním dnem můžete využít partnera, který sídlí mimo region sítě KABEL1. Zabrousíme k sousedům do Kadaně do TDARÉNY v areálu bývalých kasáren. Využít zde můžete 10% slevy na vstup do trampolínové arény. Kompletní informace o partnerovi naleznete zde.