Sleva číslo 500

Gratulujeme paní Ouředníčkové k výhře. Jako cenu si výherce odnesl měsíc internetu zdarma a kabelovou televizi s kompletní nabídkou TV programů taktéž na měsíc zdarma.

500 slev kartou K1

Překročili jsme hranici 500ti slev pro naše zákazníky. Brzy budeme hledat jednoho z Vás, abychom předali dárek v podobě jednoho měsíce internetu a kabelové televize zdarma. EDIT 8.1.2017: Zákazníka jsme již našli a předáme slíbený dárkový kupón na internet a kabelovou televizi na měsíc zdarma.

Nový, přespolní partner – TDARÉNA

Dnešním dnem můžete využít partnera, který sídlí mimo region sítě KABEL1. Zabrousíme k sousedům do Kadaně do TDARÉNY v areálu bývalých kasáren. Využít zde můžete 10% slevy na vstup do trampolínové arény. Kompletní informace o partnerovi naleznete zde.

Sportovní aktivity pro ženy

Novým partnerem bonusové KARTY K1 se stává Ladies Fitness sídlící na adrese Chomutovská 64 (v objektu SBD). Partnerem potěšíme převážně ženy, co mají chuť cvičit. Ladies Fitness je čistě dámská záležitost. Partner přichází se slevou 5% na vstupném. Více informací získáte zde…

S novým partnerem se obléknete a obujete

MBM Drozd je novým partnerem karty K1. Využijte slevové karty k 5 procentní slevě na nákup. Slevy jsou pouze pro soukromé osoby. Nakoupit zde můžete jakýkoliv ochranný a pracovní oděv či ochranné pomůcky. V nabídce naleznete i velké množství obuvi. Více o partnerovi zde…

Kde nakupujete nejčastěji?

Podle statistik naší K1 KARTY jste k dnešnímu dni využili 302 slev. Nejvíce slev využíváte u partnera: Papírnictví a hračkářství u Nováků (121 slev) Kino Egerie (71 slev) Rybářské potřeby Daniel Bleha (24 slev)

Projekt má svojí doménu

Počet vydaných karet našim zákazníkům stále stoupá. Proto jsme se rozhodli zaregistrovat doménu www.k1karta.cz . Adresa je lépe zapamatovatelná a najdete na ní veškeré informace o bonusové K1 KARTĚ.   Již nyní připravujeme hned dva nové partnery. V příštím týdnu bychom měli představit prvního z nich.   Připomínáme, že K1 KARTU může získat jakýkoliv zákazník našich služeb. Tato karta pak přináší slevy u partnerů při nákupu.

Partner pro Vaše auto

Dalším partnerem v projektu je firma Autoservis Šnek. Od dnešního dne tak můžete využít slevu na služby a náhradní díly a  to ve výši 10%. Více informací o partnerovi naleznete zde…